Програмний продукт "Сходинки до інформатики Плюс"

Увага! Більшість програм програмного продукту "Сходинки до інформатики" працюють в режимі екрану 800x600. Якщо ваш комп'ютер не підтримує цей режим, програми працювати не будуть!

Старі версії програмного продукту "Сходинки до інформатики" працювати і підтримуватися не будуть.

Якщо номер версії програми, якою ви користуєтеся, менший за 4.39, вам необхідно завантажити оновлену і встановити її замість старої.

Для завантаження скористайтесь посиланням внизу цієї сторінки.

 

Комплекс навчально-розвивальних програм "Сходинки до інформатики Плюс" небезпідставно вважають серцем курсу "Сходинки до інформатики", оскільки формування у молодших школярів практичних навичок роботи з комп'ютером неможливо без використання спеціального розробленого для дітей цього віку програмного забезпечення.

Програмний продукт створений колективом педагогів, психологів, програмістів, художників, аніматорів, неодноразово проходив науково-методичну та психолого-педагогічну експертизу та апробацію в навчальних закладах України.

Програмний продукт "Сходинки до інформатики Плюс" рекомендований Міністерством освіти і науки України як електронний засіб навчального призначення для загальноосвітніх навчальних закладів.

Завантажити останню версію 4.40 програмного продукту "Сходинки до інформатики Плюс" можна тут:

Для активації програмного продукту "Сходинки до інформатики Плюс" необхідно придбати ліцензію.

  1. Ознайомтеся з цінами на ліцензію >>.
  2. Оберіть потрібний варіант ліцензії, виходячи з кількості комп'ютерів.
  3. Заповніть форму заявки >>.
  4. Надішліть заповнену заявку на email cx@inet.ua.

 

Примітка. Деякі антивірусні програми можуть повідомляти про те, що завантажений файл інфікований. Це хибне спрацьовування. Ми гарантуємо відсутність троянів, вірусів, шпигунських та інших шкідливих програм в офіційній версії програмного продукту "Сходинки до інформатики Плюс".