Посібник для вчителя "Сходинки до інформатики, 2 клас"

Посібник для вчителя "Сходинки до інформатики" , 2 кл.

Методичний посібник створений за результатами Всеукраїнського конкурсу, який проводило Видавництво «Світич» за підтримки Інституту інноваційних технологій і змісту освіти МОН України.

Більшу частину посібника займають детальні розробки кожного з передбачених навчальною програмою 35 уроків, включаючи резервні години та години на підтримку вивчення інших навчальних предметів.

Для всіх категорій педагогів книга стане незамінним помічником, який допоможе:

- учителю-початківцю — швидко розпочати викладання нового предмета "Сходинки до інформатики" у 2-му класі, уникнути методичних помилок, підвищити власний рівень знань;

- досвідченому педагогу — зробити уроки цікавішими і змістовнішими, підвищити ефективність практичної частини уроків, гнучко використовувати широкі можливості навчально-розвивальних програм.

Планування уроків та дидактичний матеріал посібника базується безпосередньо на програмі предмета. Тому посібник можна використовувати разом з будь-яким із альтернативних підручників. Для орієнтиру назви уроків та номери сторінок подаються за підручником Г. В. Ломаковської, Г. О. Проценко, Й. Я. Ривкінд, Ф. М. Рівкінд.

Значну увагу приділено практичній частині уроків, яка проводиться переважно з використанням навчально-розвивальних ігрових програм "Сходинки до інформатики Плюс".

Переваги методичного посібника

Приклад сторінок посібника дивіться тут >>.