Робочий зошит "Сходинки до інформатики, 2 клас"

Робочий зошит "Сходинки до інформатики", 2 кл.

Нове видання зошита для учня відповідає новій державній програмі предмета "Сходинки до інформатики" для 2-го класу і враховує десятирічний досвід викладання однойменного курсу за вибором в багатьох школах України.

Кожна сторінка зошита містить вправи до одного з 35 уроків, передбачених навчальною програмою. Зошит не прив'язаний до жодного з альтернативних підручників, оскільки зміст дидактичного матеріалу базується безпосередньо на програмі предмета та розробленому на її основі поурочному плануванні.

Назви уроків у зошиті подаються за підручником Г. В. Ломаковської, Г. О. Проценко, Й. Я. Ривкінд, Ф. М. Рівкінд. Проте зошит є цілком незалежним посібником, він не посилається на підручник і не повторює його зміст, а навпаки — доповнює, розширює і поглиблює.

Хоча ми пропонуємо використовувати зошит в системі, разом з програмним продуктом "Сходинки до інформатики Плюс", у зошиті відсутні посилання на ці комп'ютерні програми.

Переваги зошита

Робочий зошит можна використати для актуалізації знань учнів, під час обговорення нового матеріалу, його закріплення та повторення, здійснення перевірки знань.